Futsalová sezona začala

20. 11. 2017, 12:59 - Lukáš Zrůst
19.11.2017 to bylo datum dalšího futsalového kola 1. třídy. V prvním zápase tohoto kola nás čekal nepříjemný protivník z Křížanovic. Od prvních vteřin jsme začali optickou převahou ale bohužel s minimální počtem střel. Soupeř se prezentoval dobře ogranizovanou obrannou hrou ze které vycházel do rychlých protiútoků. Bohužel 3 z takových protiútoků skončily za zády našeho brankáře Filipa Kouckého. My žádnou z našich šancí nevyužili a poločas skončil 0-3. Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně přidali jsme nějakou tu střelu ale pozorný Lukáš Matějka v brance soupeře vše s přehledem likvidoval. Za jeho záda se dostal pouze jedna branka. Soupeř ale ke konci zápasu ještě jednu přidal a výsledek si do konce pohlídal. Výsledek 1-4 je krutý ale bohužel zřejmě spravedlivý. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti borcům z Mířetic. Chuť bodovat byla viditelná hned od úvodního hvizdu i když první vážnější šanci měli po nedorozumění na trase Lacman - Zrůst Mířetičtí. Hra v první půlce byla vyrovnaná nahoru dolů. Střel naši borci vyprodukovali dost ale v prvním poločase bohužel bez gólového efektu. Soupeřům se našeho brankáře Zrůsta Lukáše podařilo překonat pouze jednou střelou do odkryté branky. Poločas 0-1. Ve drůhém poločase jsme přidali na obrátkách, za zmínku stojí především spolupráce našich tvořicích a gólově potentních útočníčků s číslem 16 a 23 jmenovitě pánové Plosza a Stupavský. Opravdu radost pohledět na spolupráci a souhru této dvojice, buďme rádi, že žijeme v době kdy tito mistři ve svém oboru působí na českých palubovkách. Ale zpět k průběhu. Vyrovnání přišlo po střele Viléma Zemana a doklepnutí Pavla Stupavského. Na 1-2 poté opět odskočil soupeř kdy náš brankář byl zřejmě myšlenkami na Marsu. Střela z uctivé vzdálenosti mu propadla mezi nohy a byl z toho vedoucí gól pro soupeře. Na 2-2 zanedlouho poté vyrovnával opět Stupavský Pavel. Soupeř již měl 4 fauly a každý další znamenal pokutový kop pro náš tým, čehož dokonale svou chytrostí využil Ondřej Lacman a proměněnou penaltou nás poslal poprvé v zápase do vedení. Ukliďnující gól na 4-2 vsítil otec od rodiny a střelec z povolání Michal Plosza. Soupeř se poté již do žádné větší šance nedostal tudíž zápas skončil našim vítězstvím 4-2. Herně vyrovnané útkání s větším štěstím pro naše kluky v koncovce. Důležité 3 body! Dnešního kola se zúčastnili tito plejeři:
Koucký Filip
Zrůst Lukáš
Stupavský Pavel
Lacman Ondřej
Plosza Michal
Zeman Vilém
Farkaš Daniel
Žalud Jan
Linha Tomáš
Vrabec Milan

Pro vložení komentáře se musíte přhlásit nebo registrovat.