Dynamo válcovalo, kabinou zněla dynamitka

18. 9. 2017, 21:18 - admin
Dynamo - Ronov
Tělovýchovná jednota Dynamo Rosice, spolek - Sportovní klub Ronov nad Doubravou, z.s. 4:1 (1:1) žk. 3:2, stadion Na Lukách 100 diváků Dynamo vstoupilo do zápasu ofenzivně a už ve 13. minutě se krásnou střelou z hranice velkého vápna k pravé tyči trefil Josef Novák. Ronov nezůstal pozadu, vyrovnával hru a ve 25. minutě vyrovnal Staněk. O deset minut později rozhodčí Kopecký upřel jasný pokutový kop Dynamu, kdy přehlédl v přehledném souboji přímo před sebou direct loktem na Jana Žaluda. Do konce prvního poločasu Dynamo několikrát zahrozilo, ale nepřesností nebo špatně zvoleným zakončením brankáře hostí nepřekonalo. Ronov se dostával rovněž do brankových příležitostí, domácí ovšem podržel dobře koncentrovaný brankář Zrůst. Druhý poločas pokračoval ve střídání a neproměňování šancí. Hra se přelévala nahoru, dolu až do 63. minuty, kdy se do míče po pěkné kombinaci ze střední vzdálenosti opřel Miroslav Kantor a Dynamo se radovalo podruhé. Ve 73. minutě domácí zahrávali roh, nejvýše se dostal Libor Dvořák, opřel se hlavou do míče a Ruml lovil potřetí ze své sítě. V závěru zápasu se hosté ještě snažili se zápasem něco udělat, ale poslední slovo si vzal střídající domácí kanonýr Milan Christel. Nejprve si poradil s obráncem a následně i brankářem hostí a uzavřel pohledný zápas s plným bodovým ziskem. Dynamo: Zrůst Lukáš, Kysilko Stanislav, Žídek Roman(61.Christel Milan), Stupavský Pavel [K], Vrabec Milan, Žalud Jan, Kantor Miroslav, Novák Josef(76.Sádecký Jakub),Farkaš Daniel(71.Sekyra Rudolf), Stružinský Petr, Dvořák Libor Náhradníci: Marel Petr, Procházka Stanislav, Zahálka Ladislav Ronov:Ruml Jiří, Staněk Ondřej, Klug Josef, Spěvák Jiří, Spěvák Jiří ml., Žítek Jan, Urbánek Patrik [K], Budínský Petr, Svoboda Josef, Klepetko Zdeněk, Široký Jan Náhradníci: Žítek Tomáš, Polák Vladimír, Samek Sergej Střelci: 13. Novák Josef, 63. Kantor Miroslav, 73. Dvořák Libor, 89. Christel Milan - 25. Staněk Ondřej Rozhodčí: Kopecký Martin, Novotný Bohumil, Kutřín Jaroslav