Dynamo sahalo po prvním bodovém hodnocení

15. 9. 2017, 22:48 - admin
Spartak Slatiňany-Dynamo Rosice
Spartak Slatiňany-Dynamo Rosice 4:2, pol. 2:1, žk 2:2 Skóre otevřeli domácí již ve čtvrté minutě. Po důrazném souboji Christela vyrovnával Hašek. Za dvě minuty si však domácí vzali vedení zpět. Druhý poločas začal stejně jako první za dvě minuty jsme prohrávali 3:1. Za další dvě minuty se opět měnil stav zápasu kdy se z trestného kopu krásně trefil Stupavský. Dynamo po kontaktní brance vycítilo bodovou šanci a i přes větší kvalitu soupeře se bojovností dostavali do slibných šancí, která vyústila v pokutový kop. Ten bohužel zůstal na tyči i s možným prvním bodováním. Minutu před koncem řádné hrací doby přidali domácí čtvrtý gól. Dynamo: Zrůst, Marel/kapitán/, Procházka(88.Sádecký), Žídek, Stupavský, Hašek, Žalud, Kantor, Farkaš(74.Sekyra), Novák J., Christel náhradníci: Stružínský, Bendík, Novák M.