Dynamo Rosice- TJ Sokol Holetín

25. 8. 2017, 07:56 - admin
Tělovýchovná jednota Dynamo Rosice, spolek - TJ Sokol Holetín, z.s
Dynamo Rosice - Sokol Holetín 0:4, poločas 0:1 I přes nevydařený vstup do okresního přeboru a druhé prohře předvedli hráči Dynama mnohem povedenější výkon než-li v prvním utkání. Výsledek ovšem neodpovídá předvedené hře. První polovina utkání byla vyrovnaná přesto se radoval soupeř díky lepší produktivitě. Začátek druhého poločasu patřil domácím, ale bohužel bez efektivity produkce gólu. Naopak se prosadil opět soupeř a po nedůrazu v malém vápně přidal druhou branku. V 56minutě byl po druhé žluté kartě vyločen Standa Procházka. Následovala penalta 0:3 a v 63minutě byl stav dokonán na konečných 0:4. Sestava: Zrůst Lukáš, Kysilko Stanislav [K], Dvořák Libor, Hašek Tomáš, Kantor Miroslav, Novák Josef, Procházka Stanislav, Stupavský Pavel, Žídek Roman, Žalud Jan, Farkaš Daniel Náhradníci: Stružinský Petr, Zahálka Ladislav, Sádecký Jakub, Novák Milan, Christel Milan, Bendík Josef Hřiště Rosice Na lukách , 130 diváků | Rozhodčí: Prokop Lukáš, Kostka Martin, Navrátil Tomáš Střelci: 28. Wasserbauer Lukáš, 51. Zeman Filip, 57. Zavřel Tomáš (pen.), 63. Pilař Petr žk 5:0, čk 1:0