Začala nám podzimní část fotbalových soutěží

22. 8. 2017, 13:29 - Petr Dachovský
První utkání sehrálo domácí družstvo v neděli 13. srpna od 17,00 hod na domácím hřišti s Tatranem Mířetice. Utkání se hrálo před pěknou diváckou kulisou. Za pěkného fotbalového počas
První utkání sehrálo družstvo mužů na domácím hřišti s Tatranem Mířetice a prohrálo 2 : 5, poločas 1: 2. Branky ze domácí střílel Miroslav Kantor a Josef Novák. Dynamu se první utkání nepovedlo, tak toto utkání nemuselo skončit. Již v 7minute šli hosté do vedení po chbě obrany. Do této doby byli hosté lepším týmen. Ale od 10 min. domácí vyrovnali hru a vytvořili si dvě vyložené šance, při té drué dokonce hostující obránce vykopával míč z brankové čáry. No a zlepšená hra domácích přinesla v 25 min. vyrovnání, které zařídil Kantor. Bhužel vyrovnaný stav nevydržel dlouho v 27 min. po další chbě obrany přišel trest - hosté šli do vedení 2 : 1. Ještě do poločasu mohlo být srovnáno ale hlavičke Libora Dvořáka skončila jen ne břevně hostujícího družstva. Po změně stran si domáci vytvořili převahu ale buhu žel nedokázali z vypracovaných šancí vstřelit vyrovnávací gól, jednu ze šancí opět hostující obránce vykopával z brankové čáry. No a tak nakonec hosté rozhodli v rozmezí dvou minut - mezi 64 a 65 minutou vstřelili dvě branky čímž rozhodli o výsledku ( je nutno podotknou že obě branky padli po chbách domácího družstva). No a tak kosmeticku úpravu výsledku dal v 77 min. Pepa Novák.