Mistrovská utkání 2017

11. 4. 2017, 19:45 - Luboš Kysela
Rosice - Tuněchody "B" 2:1
Zdravím příznivce Rosického fotbalu. Je za námi 16. kolo, ve kterém jsme na domácím hřišti přivítali tým z Tuněchod. Velice dobře se nám povedl vstup do utkání, když ve 4. minutě Sádecký nevypustil takřka ztracený míč u brankové čáry a naservíroval ho Dvořákovi do malého vápna a ten zavěsil o břevno do sítě – 1:0. V 17. minutě opět Sádecký vybojoval míč, tentokrát u postranní čáry po autovém vhazování a přihrál na střed hřiště volnému Stupavskému, který šel sám na brankáře a krásným lobem zvýšil na 2:0. To už bylo bohužel z naší strany vše a začal festival neproměněných šancí! Ve 22. minutě jsme šli do přečíslení 3 na 1 a Farkaš místo přihrávky volil střelu, bohužel jen do brankáře. Z ojedinělé šance hostů ve 25. minutě byla penalta, kterou proměnil Jan Bořil – 2:1. Do poločasu mohl ještě zvýšit náskok Sádecký, ale svoje sólo neproměnil. Ve druhém poločase byla k vidění na straně našeho týmu celkem 4 neproměněná sóla na brankáře! Soupeř to mohl hned několikrát potrestat, ale dobrými zákroky nás podržel náš golmanLukáš Zrůst. Naše vítězství bylo podle mého názoru zasloužené, ale tentokrát to bylo o prsa. Sestava Dynama : Zrůst,Žídek,Vrabec,Marel,Žalud,Farkaš,Kysilko,Stupavský,Kantor,Dvořák,Sádecký (Petras,Hašek,Novák J.,Stružinský,Zahálka,Čejka,Kaplan) Příští mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 15.4. v Bořicích od 17h, tak nás přijeďte podpořit! L.Kysela