Zimní přátelská utkání 2017

18. 3. 2017, 19:39 - Luboš Kysela
Rosice - Vraclav
Zdravím příznivce Rosického fotbalu. Dnes 18.3. náš tým sehrál na domácím hřišti třetí přátelské utkání s týmem z Vraclavi poměrem 3:0. Vraclav je účastníkem IV. třídy a patří ji po podzimní části 6. místo. V prvním poločase jsme si vytvořili celkem dost slibných šancí, ale hostující branka nám byla zakletá až do 44. minuty, kdy se trefil střelou z poza vápna Standa Kysilko – 1:0. Do druhého poločasu jsme udělali pár změn ve všech řadách a ve 49. minutě po pěkné kombinaci Stupavského s J. Novákem v šestnáctce, druhý jmenovaný střelou k tyči zvýšil skóre na 2:0 pro Dynamo. Třetí branku zaznamenal z pokutového kopu Jan Žalud a to se psala 75. minuta utkání – 3:0. Zbytek zápasu byl už spíše v naší režii a soupeře jsme do šancí moc nepouštěli. Sestava Dynama: Zrůst,Zahálka,Vrabec,Marel,Petras,Novák M.,Stupavský,Kysilko,Kantor,Dvořák,Stružinský (Žídek,Žalud,Hašek,Farkaš,Novák J.,Čejka) Příští neděli 26.3. nás na domácím hřišti čeká první jarní mistrovské utkání proti týmu z Luže. Začátek bude v 15h, tak nás přijďte podpořit! L.Kysela