Rosice - Stolany 3:3

12. 3. 2017, 16:59 - Luboš Kysela
Zdravím příznivce Rosického fotbalu. Dnes v neděli 12.3. jsme odehráli druhé přátelské utkání v zimní přípravě proti mužstvu Stolan poměrem 3:3. Hrálo se na UMT v Chrudimi, Stolany přijeli v namíchané sestavě A- týmu a B-týmu. Ze začátku byli Stolany aktivnější , avšak naše hra se postupně zlepšovala. Skóre otevřeli Stolanští, ale do poločasu se nám podařilo vedení otočit na naší stranu trefami Jakuba Sádeckého a Milana Nováka. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po několika neproměněných loženkách přišlo vyrovnání na 2:2. V dalším průběhu bylo dost šancí na obou stranách a hrstku rosických příznivců mohla potěšit trefa Dana Farkaše 8min. před koncem. Bohužel jsme vedení neudrželi a o 3min. později soupeř vyrovnal na konečných 3:3. V samotném závěru se do obrovské šance dostal ještě Pepa Nováku, ale bohužel se mu nepodařilo vsítit. Dynamo: Zrůst,Procházka,Marel,Vrabec,Zahálka,Farkaš,Stupavský,Žalud,Kantor,Stružinský,Sádecký (Dvořák,Žídek,Petras,Novák M.,Novák J.) Třetí přátelské utkání sehrajeme příští sobotu 18.3. od 14h doma v Rosicích proti týmu z Vraclavi. Tak nás přijďte podpořit. L.Kysela